Пошук
Додати послугу
  • You have no bookmark.

Обране:

Ввійти

Новий тренд – роздвоєність брів

Новий тренд - роздвоєність брів

Ми звикли бачити представниць жіночої статі з ідеальними густими та красивими бровами, але мода змінюється. В епоху гаджетів і соціальних мереж, відомі б’юті-блогери, нарівні з іменитими дизайнерами задають нові напрямки в індустрії моди. Зараз ми з вами можемо стати свідками зародження незвичайного нового тренда – роздвоєні брови або бровки-рибки, що прийшли на зміну красивим соболиним брів.

Знаменита модель і візажист з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), блогер Худа Каттан, часто експериментує зі своїм образом, її косметичною продукцією “Huda makeup”, користуються мільйони людей по всьому світу. Шанувальники східної красуні, здавалося б, уже звикли до того, що дівчина з Дубай задає модні тренди в макіяжі. Але одна з її останніх робіт, яку Худа супроводила хештегом Fishtail Brows, викликала здивування в соціальній мережі Instagram. Модель придумала незвичайну форму брів, використовуючи олівцеву техніку. Форма візуально схожа на хвіст рибки. Під опублікованій фотографією, блогер поцікавилася думкою у своїх передплатників в Instagram: подобається – не подобається. Не всі фоловерів оцінили таку форму і новий тренд брів, думки виявилися суперечливими. Знайшлися прихильники і противники такої моди. Юні дівчата прийшли в повний захват від таких метаморфоз, визнавши роботу Худи, як візажиста, справжнім шедевром. Чоловіча частина аудиторії порівняла брови Каттан з диявольськими ріжками. Поки шанувальники обговорювали новий тренд, у Худи дуже швидко знайшлися послідовники в соціальних мережах.

МАЛЮЄМО роздвоєність БРОВИ.

Для створення роздвоєною брови використовують елементи макіяжу:

– потрібно щіточка для брів, білий та темний олівці для брів.

– розчісувати брову щіточкою. Визначаємо місце вигину брови. Якщо у вас не вийде, скористайтеся перевіреним трюком з олівцем. Розмістіть олівець у краю носа паралельно до нього. У цьому місці починається брову. А тепер нахиліть олівець до зіниці, точка перетину – місце вигину брови.

– малюємо брову. На місці вигину брови робимо невеликий зазор – роздвоюємо брову світлим ділянкою (зафарбовує білим олівцем). Верхній кут – прорисовуємо темним олівцем, а частину, що залишилася, їсть природне закінчення брови, робимо загостреною. В результаті брову візуально виглядає як риб’ячий хвіст.

Не кожна модниця наважиться на таке кардинальна зміна форми брів, але загальне божевілля послідовників Худи, свідчить про зворотне, під хештегом Fishtail Brows вже з’явилися сотні робіт з “диявольськими бровами”. Можливо, новий тренд брови – рибки протримається недовго, соціум ще не готовий до таких експериментів, однак він уже став частиною мейнстріму. Слідувати новому тренду чи ні, кожен вирішує сам.

Маски для росту волосся Попередній
Маски для росту волосся
Класичний обрізний манікюр Наступний
Класичний обрізний манікюр

Коментувати

Your email is safe with us.

0
Закрити

Ваш кошик