Пошук
Додати послугу
  • You have no bookmark.

Обране:

Ввійти

Маски для росту волосся

Маски для росту волосся

Одна з поширених проблем у жінок – повільний ріст волосся. Забезпечити збільшення довжини допоможуть спеціальні маски для волосся, в домашніх умовах нескладно приготувати десятки їх варіантів.

Однак їх потрібно тримати не більше визначеного терміну: навіть в домашніх рецептах присутні активні компоненти, здатні пошкодити структуру при неправильному використанні. Крім того, перед застосуванням необхідно робити алергопроби, щоб уникнути несподіваної реакції організму на той чи інший компонент.

Можна перерахувати кілька ефективних масок для росту волосся:

Класичний результативний засіб – касторова олія, якою колись користувалися ще бабусі та прабабусі. Її необхідно розігріти на водяній бані, а потім нанести невелику кількість на волосся в прикореневій зоні. Після цього оберніть голову рушником та почекайте півгодини. При регулярному проведенні процедури результат не змусить себе чекати.

Реп’яхова олію + мед. Їх необхідно розігріти до кімнатної температури та змішати в пропорції 1:1. Реп’яхова олія не пахне, на відміну від касторової, тому процедура буде більш приємною.

Маска з ківі. Це готовий природний вітамінний комплекс, що забезпечує волосся речовинами для росту. Розітріть м’якоть одного стиглого ківі та змішайте з борошном, після чого нанесіть отриману пасту на голову та добре втирайте в корені. При регулярному щотижневому застосуванні волосся почне краще рости та набуде приємний аромат.

Маска з олії зародків пшениці. Це ще один перевірений засіб, який містить велику кількість вітамінів та мікроелементів. Олію можна втирати в коріння волосся окремо або в поєднанні з медом, тримати на волоссі потрібно близько 25 хвилин.

Ці та інші маски не дають миттєвого результату. Однак вже після 4-5 процедури ви помітите відчутний посилений ріст, волосся стане густим та сильними.

Кращі маски для волосся в домашніх умовах Попередній
Кращі маски для волосся в домашніх умовах
Новий тренд - роздвоєність брів Наступний
Новий тренд – роздвоєність брів

Коментувати

Your email is safe with us.

0
Закрити

Ваш кошик