Пошук
Додати послугу
  • You have no bookmark.

Обране:

Ввійти

Класичний обрізний манікюр

Класичний обрізний манікюр

Краса та витонченість рук багато в чому залежать від якості манікюру і загального стану нігтів. Адже це перше, що кидається в очі при спілкуванні, поряд зі стильною зачіскою та лаконічним макіяжем. Можна по-різному ставитися до новомодних процедур по догляду та дизайну нігтів, але класичний обрізний манікюр – це мінімальна обов’язкова умова доглянутих жіночих (або чоловічих) рук.

Плюси і мінуси обрізного манікюру

Використовуючи класичну технологію обрізного манікюру в надійному професійному салоні, можна отримати одразу кілька суттєвих переваг. Серед них:

  • Висока якість виконання. Виконаний досвідченим майстром вручну, класичний обрізний манікюр надовго збереже свою акуратність та охайність. Крім того, від інших видів чисток нігтьових пластин він відрізняється більш ретельним виконанням.
  • Ідеальна основа. Даний вид очищення нігтів може служити підготовчим етапом до різних подальших процедур. Після нього можна виконати як класичний манікюр з покриттям лаком, так і більш складні процедури (біогель, гель-лак, акрилове нарощування і т. п.).
  • Універсальність. Обрізний манікюр можна робити на нігтях різного ступеня занедбаності. Навіть в самих складних випадках за одну процедуру можна перетворити зовнішній вигляд рук та надати їм необхідну охайність.
  • Класичний обрізний манікюр – необхідний атрибут доглянутих рук.

Серед недоліків обрізного манікюру часто називають високу ймовірність травмування кутикули, нігтьової пластини з можливим занесенням інфекції. Однак цей мінус має місце при виконанні чистки вдома підручними інструментами або в підозрілому салоні, де не дотримуються необхідних заходів безпеки.

Переглянувши кілька навчальних відеоуроків, деякі ентузіасти починають виконувати класичний обрізний манікюр в домашніх умовах доступними підручними засобами, без дотримання елементарних правил гігієни та дезінфекції. Такі дії можуть негативно позначитися як на зовнішньому вигляді нігтів, так і на їх здоров’ї.

Виконуючи такий вид чищення нігтів в професійному салоні із заслуженою репутацією, ви абсолютно безпечно приведете в порядок свої руки. Лаконічно доповнити їх красу зможе класичний французький манікюр або будь-який інший вид покриття на ваш вибір.

Новий тренд - роздвоєність брів Попередній
Новий тренд – роздвоєність брів
Епіляція восковими смужками в зоні бікіні. Швидка та легка процедура! Наступний
Епіляція восковими смужками в зоні бікіні. Швидка та легка процедура!

Коментувати

Your email is safe with us.

0
Закрити

Ваш кошик