Пошук
Додати послугу
  • You have no bookmark.

Обране:

Ввійти

Епіляція восковими смужками в зоні бікіні. Швидка та легка процедура!

Епіляція восковими смужками в зоні бікіні. Швидка та легка процедура!

Епіляція восковими смужками в зоні бікіні – відмінна альтернатива голінню волосся. Використовуючи воскові смужки, можна позбутися від рослинності на будь-якій ділянці шкіри, не ушкоджуючи її поверхню. Величезна перевага цього методу в тому, що в депілірованних ділянках шкіра ще довго буде гладкою.

Зараз неважко знайти воскові смужки в магазинах, що спеціалізуються на косметологічних засобах, однак потрібно вміти вибирати, щоб не помилитися. Варто використовувати смужки, призначені для певної області – рук та ніг, брів та обличчя, області бікіні. Але і на цьому вибір не закінчується. Потрібно визначити ваш тип шкіри та підібрати воскову смужку саме під нього.

ПРАВИЛЬНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ: ПРО ЩО ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ

Епіляція восковими смужками в зоні бікіні – процедура досить складна. З одного боку, вам доведеться «натягувати» шкіру, вирівнюючи її поверхню. А з іншого – утримувати смужку щільно, зриваючи через певний час. На практиці зробити це правильно виходить рідко.

Воскові смужки для обличчя мають спеціальну форму, вони тонкі і ніжні. Тому прикріплювати їх потрібно акуратно, намагаючись зберегти їх цілісність. У цьому немає ніякої складності, особливо, якщо робити це біля дзеркала.

Епіляція воском зони пахв – проблема для більшості дівчат. Це пов’язано з тим, що шкіра там ніжна та чутлива, має ряд западин і нерівностей, а клеїти та відривати смужку потрібно однією рукою. Тому краще не витрачати час і нерви, а звернутися в салон або попросити про допомогу подруг, членів сім’ї. Будьте особливо обережні, обробляючи пахви воском. Занадто різкі, неправильні рухи можуть призвести до синців та інших неприємних наслідків.

Робити епіляцію на руках та ногах вміє кожна дівчина. Це не вимагає якихось особливих навичок. Досить нанести смужку на шкіру, різко відірвати її і насолоджуватися гладкою шкірою.

З епіляцією живота все досить просто, проте є одна істотна проблема – больові відчуття. Будьте готові до них.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ВОСКОВИХ СМУЖОК

З плюсів слід виділити:

1) Простоту використання. Ви можете зробити це в будь-якому місці та в будь-який час.

2) Економічність. Смужки мають низьку ціну, а використовувати їх можна по 2-3 рази.

3) Тривалість ефекту. Багато дівчат відзначають, що після використання смужок волосся не росте близько місяця. А якщо використовувати їх часто, то і зовсім може перестати рости.

З недоліків:

1) Хворобливість, неприємні відчуття, створювані липким воском.

2) Складність епіляції в деяких місцях.

3) Ймовірність появи роздратування та алергії.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ ВОСКОВИХ СМУЖОК

Щоб скористатися восковою смужкою, потрібно попередньо очистити шкіру. Після цього слід використовувати дитячу присипку, тальк, магнезію або аналогічні засоби. Можна переходити до смужок! Розігрійте їх в руках, розділіть два шари, липкою стороною нанесіть на рівну шкіру, розгладьте смужку і відривайте. Важливо врахувати, що рух має відбуватися проти росту волосся.

Класичний обрізний манікюр Попередній
Класичний обрізний манікюр
Как покрасить волосы в домашних условиях?... Наступний
Як пофарбувати волосся в домашніх умовах?

Коментувати

Your email is safe with us.

0
Закрити

Ваш кошик