Search
Add Listing
  • You have no bookmark.

Your Wishlist : 0 listings

Sign In

Видалення зморшок, або як продовжити молодість

Видалення зморшок, або як продовжити молодість

Шкіра будь-якого типу вимагає регулярного догляду з ранніх літ. На жаль, багато жінок замислюються про активні дії тільки тоді, коли обличчя та тіло вже не так просто привести в належний вигляд. Мало хто вірить, що своєчасні та грамотно сплановані процедури допомагають на довгі роки зберегти молодість і здоровий вигляд шкіри, однак це незаперечний факт. Видалення зморшок, пластичні операції і інші процедури вам можуть просто не знадобитися, якщо ви виконуєте рекомендації косметолога та здійснюєте правильний догляд за шкірою незважаючи на ваш вік.

Ми розповімо, як продовжити молодість шкіри, але для початку пропонуємо з’ясувати, в чому причина появи зморшок.

ЧОМУ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ЗМОРШКИ?

Нездоровий спосіб життя, зокрема тютюнопаління та вживання спиртних напоїв. Алкоголь та нікотин гальмують обмінні процеси, що відбуваються в клітинах організму, наслідком чого є швидке старіння і загибель цих клітин. Як результат – тьмяний колір шкіри, слабка регенерація, потоншення стінок судин.

Стреси та нервові потрясіння вкрай негативно позначаються на стані організму в цілому і шкіри зокрема. Вона стає в’ялою, нееластичною і швидко втрачає здоровий вигляд. Стресів необхідно уникати. Важливий також здоровий сон.

Частим явищем вважаються зморшки у жінок, які захоплюються різноманітними дієтами. Боротьба із зайвою вагою надає на шкіру негативний вплив, ось чому варто дуже обдумано підходити до вибору програми схуднення. В іншому випадку вам загрожує видалення зморшок, що з’явилися внаслідок діети.

ЯКІ ІСНУЮТЬ СПОСОБИ ВИДАЛЕННЯ ЗМОРЩОК?

Косметологи пропонують безліч різних методів, що дозволяють усувати наслідки схуднення і нездорового способу життя, та повертати шкірі здоровий вигляд. Це може бути хірургічне втручання (контурна пластика) або маніпуляції з біологічними гелями і спеціальними засобами від зморшок. Великою популярністю користується видалення зморшок апаратним способом.

Апаратний (вакуумно-роликовий) масаж вважається найбільш ефективною процедурою з усіх відомих, до того ж доступною і безпечною. Він дозволяє:

  • Підвищити швидкість руху крові і лімфи, що робить можливим повернення шкірі здорового доглянутого вигляду та налагодження харчування шкірних покривів.
  • Активізувати роботу фібробластів, які б виробляли колагенові волокна.
  • Стимулювати природні процеси підтягування шкіри і повернення їй пружності і елестічності. Зморшки помітно скорочуються, згладжується їх глибина.

Видалення зморшок безопераційним способом має ряд переваг:

  • Розслабляються мімічні зморшки та підтягується овал обличчя
  • Знижується набряклість
  • Підвищується щільність і тургор шкіри
  • Знижується ймовірність виникнення нових зморшок

Перші результати видно вже після перших процедур, а позитивна динаміка зберігається на тривалий період часу.

Фахівці стверджують, що видалення зморшок будь-яким способом має бути комплексним і не повинно складатися з єдиної процедури. До масажу необхідно додавати фізичні навантаження і налагоджувати режим харчування, а використання активних гелів не повинно супроводжуватися вживанням алкоголю і відсутністю здорового сну. Зберегти молодість шкіри нескладно. Головне – обдумано і виважено підходити до вирішення подібних проблем.

Как покрасить волосы в домашних условиях?... Попередній
Як пофарбувати волосся в домашніх умовах?
Як забрати жирний блиск з обличчя? Наступний
Як забрати жирний блиск з обличчя?

Коментувати

Your email is safe with us.

0
Close

Your cart